גרפווטר להקלה וטיפול בגזים אצל תינוקות

בשבועות הראשונים שלאחר הלידה ניתן לשים לב כי התינוקות בוכים המון. לעתים מדובר בתופעה הנמשכת אפילו מספר חודשים. כאשר התינוק בוכה זה אומר שהוא זקוק לעזרה שלנו וכי הוא סובל ממשהו. אחד הדברים השכיחים ביותר שהורים נתקלים אתו לאחר שנולד להם תינוק הוא טיפול בגזים אצל תינוקות.

מדוע זה קורה?

יכולות להיות מספר רב של סיבות מדוע מצטברים גזים אצל התינוקות אך הסיבות הראשיות הן ככל הנראה חוסר הבשלות של מערכת העיכול ומתח שהצטבר בגוף התינוק בזמן הלידה ומעט לאחריה. תינוקות אשר נולדו בלידות קשות יסבלו יותר מכאבי בטן וגזים במהלך חודשיהם הראשונים.

כיצד נדע שהתינוק סובל מגזים?

כאשר התינוק בוכה בקול רם ונראה כי הוא סובל הוא ככל הנראה סובל מהתקפי גזים. טיפול בגזים אצל תינוקות יכול להיעשות באמצעות תרופות שונות המומלצות בשוק, אולם מומלץ לבצע פעולות מניעה אשר יגרמו לתינוק להיות רגוע וזה ימנע התקפי גזים. כך למשל נדנוד התינוק בערסל, טפיחות קלות על גבו או עיסוי קטן בבטנו.

טיפול בגזים אצל תינוקות – טיפים חשובים:

יש מספר דרכי טיפול בגזים אצל תינוקות, החל מתרופות סבתא, תרופות רגילות ועד לתכשירים שונים. התוצאות אינן קבועות ומשתנות מתינוק לתינוק, כלומר מה שעזר לתינוק אחד ייתכן ולא יעזור לאחר. זכרו כי לאחר מספר חודשים (בדרך כלל באזור גיל 3 חודשים) זה עובר מעצמו, אז ניתן להיות סבלניים ככל האפשר.

גרעפסים – אין דרך צנועה יותר לומר את זה (J). לעתים התינוקות סובל מכאבי בטן וגזים בגלל שנחנק בזמן האכלה. בזמן הנקה או האכלה מבקבוק הרימו את התינוק ואפשרו לו להוציא אוויר ואף לעשות גרעפס.

רעב ושובע – לעתים תינוק האוכל יותר מדי עדיין ממשיך לבכות ולכן הסיבה לבכי היא לא הרעב ויש לבדוק האם מדובר בכאבי בטן וגזים מצטברים. לעתים הגזים דווקא מפריעים לתינוק כל כך שהוא מתקשה לינוק ולאכול.

עיסויים שונים – מעבר לחשיבות שבהחזקת התינוק קרוב אליכם במנשא גם כאשר אתם הולכים אתו ממקום למקום, ייתכן והוא עדיין יזדקק לתחושה של ביטחון ורוגע שידע שאתם לידו. לעתים עיסויים שונים על הבטן או בכפות הרגליים יכולים לסייע בהרגעת התינוק.

גרפווטר כטיפול בגזים אצל תינוקות:

אם אתם זקוקים לתרופה שתסייע בהליך טיפול בגזים אצל תינוקות ואפילו במהירות – גרפווטר הוא מה שאתם זקוקים לו. גרפווטר הוא מוצר ייחודי המסייע להקלה בגזים אצל התינוק והוא מכיל רכיבים טבעיים בלבד.

הגרפווטר מיוצר ללא סוכר וטעמו עדיין מתוק וטעים לתינוקות ולכן מדובר בפתרון יעיל ואיכותי. יש לתת את התרופה באופן קבוע לפני כל ארוחה והתינוק לא יסבול מהכאב. עשר טיפול עשויות להספיק. במידה והתינוק עדיין סובל ניתן לתת עשר טיפות נוספות לפני השינה. הוא מיוצר משמנים טבעיים: שומר, אניס, מנטה ועוד, אשר להם השפעה חיובית על גזים והתכווצויות.