חזיות הנקה

הריון זה הדבר היפה ביותר בחיים ובכלל מה שאשה יכולה לחוות – אין דבר יפה מזה באנושות. ההורמונים משתנים, הגוף גדל והתזוזות בבטן מתחילות … כמובן גם החזה כמו כל הגוף גדל

והנה הגיע השעה בשעה טובה ונולד הרך הנולד ויש לתת לו את הצורך הבסיסי של לאכול.

הריון הוא לא דבר מובן מאיליו, בטח שלא התקופה שבאה לאחר הלידה גם אם זה הילד הראשון או הילד השני, התקופה שלאחר הלידה היא תקופה אינטנסיבית מאוד ביומה של אישה ולרוב אין שעות מסודרות היות והיום סובב סביב העולל החדש עליו יש להשגיח ולדאוג.

ישנן לא מעט דרכים להקל על יומה האינטנסיבי והרציף של האישה בחודשים הראשונים שלאחר הלידה כגון: כרית הנקה או חזיית הנקה.

חזיית הנקה יכולה לשמש גם בתוך הבית וכמובן מחוץ לבית, הרעיון הוא להקל על האישה כאשר הצורך של התינוק לאכול או ליתר דיוק לינוק משד האם, חזיית הנקה נוצרה לתת מענה ישיר ללא צורך בסירבולים מיותרים של הורדת החזייה או ללכת ללא חזיה – כך האשה יכולה ללכת עם חזיה טובה ונוחה (גם ככה החזה שלה גדול מיום יום) ולהרגיש משוחררת ולא מסורבלת.

חזיית הנקה סוגים

 

קיימים לא מעט סוגים של חזיות הנקה:

  • חזיית הנקה עם ברזלים: הינה חזייה שיוצרה במיוחד ומותאמת לצרכי האישה, בריאות השד ונוחיות.
  • חזיית הנקה SUBLIME  שמשקלה נמוך מאוד והינה מעוצבת בעוד שהחומר ממנה היא עשויה הוא כותנה.
  • חזיית הנקה BASIC  שמורכב מכ 95% כותנה והשאר מבד הספנדקס שמאפשר נוחות והתרחבות החזייה כאשר החזה גדל.

ישנן לא מעט סוגי חזיות המותאמות להנקה בצבעים וצורות שונות לנוחיות, יופי, סטייל ואיכות. חזיות הנקה אלה נוצרו על ידי מומחים בשוק שבדקו את צרכי האישה והתאימו חזיות אלה על פי גדלים מסוימים לכל אישה ואשה.

קיימים כיום חנויות של חזיות בהתאמה אישית שהם לא מיוצרות באופן המוני ותעשייתי והינם מתאימות חזייה באופן אישי לכל אחת ואחת על פי המידה והצורך המדויק שלה. חנויות אלה מומחיות ברגישות והבנה מלאה של כל אחת ואחת ונותנות חשיבות עליונה בחוויית האישה והנוחות על פי הסיפור שלה.

אין ספק שחזיות הנקה הינן המצאה גאונית ונוחה שנותנת מענה לשלב זה בחיי האישה שנותנת את כל כולה לרך הנולד – אז אם אפשר להיעזר במה שהקדמה מביאה – בטח שנעזר בחזיית הנקה.