בגדי היריון

הריון היא תקופה לא קצרה במהלכה עובר גוף האישה שינויים רבים שניכרים במשקל ובמבנה. מעבר לשינויים אלו שמצריכים התאמת מלתחה, גם עניין הנוחות מהווה גורם המצריך לחשוב כמעט מדי חודש על אלטרנטיבות חדשות כל פעם. הרגישות שעולה מכתיבה בחירה של בגדים נוחים יותר ולבישת פריטי לבוש התפורים מבדים טבעיים. בנוסף לכך, בגדי היריון הם לא רק רחבים ונוחים יותר, אלא גם תפורים תוך הקפדה על תפירה איכותית והגזרות המיוחדות שלהם מותאמות לשינויים במבנה הגוף, לכן אין לזלזל בהם מכיוון שיהיה קשה עד בלתי אפשרי למצוא להם תחליף בחנויות שאינן מתמחות בבגדי ההיריון.

בגדי ערב לתקופת ההריון                      

בגדי ערב שמתאימים לתקופת ההיריון לא חייבים להיות בצבעים כהים והיום ניתן לראות קולקציות צבעוניות מרהיבות שמציעות שמלות פרחוניות, שמלות אלגנטיות באורך מחמיא וגם אביזרים תואמים כמו עליוניות למשל. כמו כן, דגמי ערב של בגדי ההיריון מגיעים עם מחשופים פחות עמוקים באזור החזה על מנת להעניק תחושת נוחות מרבית ומבליטים את החמוקיים המתעגלים, דבר שמאוד מחמיא לרוב הנשים בהיריון.

בגדים ליום יום

בקולקציות של בגדי היום יום אשר מיועדים לתקופת ההיריון ניתן למצוא מכנסי ג'ינס במגוון גזרות אשר מגיעים עם חגורת בטן אלסטית, מכנסיים מחויטים למשרד עם אותה החגורה וכיסים בצדדים, חולצות מכופתרות עם כיווצים שמאפשרים לחוש בנוחות לאורך שעות עבודה ארוכות ואפילו שמלות בגזרות מאופקות המתאימות לפגישת עסקים. ניתן למצוא גם אוברולים נוחים ואפילו מכנסי סקיני שתפורים בהתאם למבנה הגוף של האישה ההרה והם מיועדים לשעות הפנאי.

הלבשה תחתונה ובגדי ים

הלבשה תחתונה ובגדי ים מיוחדים לתקופת ההיריון ישלימו את המלתחה המושלמת לתקופת ההיריון. כותנות לילה וחליפות בית מבדים נעימים, חלוקים בסגנון רטרו עם קריצה סקסית ובגד ים המאפשר להכיל את הבטן שגדלה, הם פריטי חובה בארון של כל אישה הרה שחשוב לה להרגיש בנוח. בתקופת ההיריון המאוחרת יותר, כאשר מתעורר הצורך בתחתונים בגזרות נמוכות מיוחדות, חשוב לבחור אותם מקולקציות היריון כי רק הלבשה תחתונה המותאמת במיוחד תבטיח את תחושת הנוחות האופטימאלית לאורך כל היום.

איפה הכי כדאי לקנות?

אז היכן ניתן לרכוש את הפריטים הללו שיהפכו את ההיריון ואת השינויים הפיזיים שהוא מביא עימו לנוחים עד כמה שאפשר? קנייה ברשת היא הקניה החכמה ביותר, ותוכלו להתרשם  ממבחר מעניין של קולקציות בגדי היריון במגוון סגנונות באתרים המציעים בגדרי הריון ומוצרים שונים לנשים ההרות. באתרים אלה אפשר למצוא גם בגדים נוחים ליום יום וגם בגדי ערב סקסיים, גם את ההלבשה התחתונה של המותגים המובילים וגם את בגדי הבית הנוחים ביותר שמותאמים במיוחד לאישה ההרה.