רעיונות למתנות מדליקות ליולדת

מתלבטים מה להעניק ליולדת? אכן- התלבטות: קיים שפע בלתי נדלה של מוצרים שעשויים להינתן כמתנה ליולדת בלבד, לתינוק בלבד ולאם ולתינוק גם יחד. היצע עצום של מתנות פוטנציאליות ממתין לכם, בין השאר, באתרי אינטרנט ייעודיים וייחודיים, המהווים, בין השאר או בעיקר, חנויות מקוונות לרכישת מוצרים כאן ועכשיו, ללא פערי תיווך ולכן במחיר תחרותי ואטרקטיבי.

יש מתנות ליולדת שהם מועילות ושימושיות, אשר הערך המוסף שלהן הוא בעיצוב החביב והמרגש שלהן בתוך מארזי שי, אשר תמיד ניתן להוסיף עליהן פרחים, בונבוניירות ושאר תוספי טעם וריח לגיוונן ולהעשרתן של המתנות.

תינוק בא לעולם- ועמו צרכיו הרבים כמו גם צרכיה של האם בפרט וצרכיה של המשפחה בכלל. טבעי וסביר להניח כי השווי הכספי של המתנה יהיה בהתאם למידת הקרבה שלכם אל האם והיחסים בינכם. למי מכם שרוצים ומוכנים להשקיע ולקנות מתנה ליולדת איכותית ויוקרתית מומלץ להתייעץ עם האם, על מנת שהמתנה תהיה לא רק יפה ומרגשת, אלא בעיקר מועילה ושימושית: עגלה, מנשא, בגדי גוף, מגבות, שמיכות. לא חסרים פריטים ואביזרים שעשויים להתקבל בשמחה רבה ובקריאה "אוי, זה בדיוק מה שחסר לי".

מתנה לנשמה

לבד ממתנות פיזיות שאפשר למשש, למעוך, לקמט להכניס לפה… כפי שניתן יהיה להיווכח כאשר התינוק יפגוש בהן, ניתן לצאת מתוך הקופסא (תרתי משמע) ולהפתיע – לרגש ולחדש את היולדת במתנה מקורית ומדליקה: שובר לסוף שבוע זוגי או שובר לטיפול ספא מפנק ומרגיע שניתן יהיה לממש אותו גם חודשים אחדים לאחר הלידה.

על מנת לא "להסתכן" בקניית מתנה שהיולדת אינה זקוקה לה, יפה ופרקטי יהיה להעניק לה כרטיס טעון בשווי כספי שייראה לכם מכובד (ואפשרי…) לאחת מרשתות השיווק המוכרות שבהם מוצעים מוצרים לאם וליולדת או בחנויות קוסמטיקה מובחרות.

מתנה מדליקה ליולדת עשויה להיות גם, באופן מפתיע, עשיית יום כיף למי מילדיה הנוספים, כמענה לפרץ הקנאה הצפוי שבו יקדמו את פניו של הרך הנולד, התופס את עיקר תשומת הלב.

מתנות רכות שתמיד מלטפות

אפשר להעניק מגבת גדולה עם כיתוב שובבני, מצחיק או ממזרי, פריטי לבוש מעוצבים כאותיות עם שם התינוק, קישוטים יפים למיטת התינוק ולעגלתו, מגש טיפולים דמוי חיות מחמד ועוד.

אם אתם מכירים היטב את היולדת, ודאי תוכלו למצוא מתנה שתקלע לטעמה. ניתן להתייעץ עם בן הזוג/בעל או מי מבני המשפחה. מתנה אינה חייבת בהכרח להיות הפתעה. חשוב יותר שתהיה מועילה ושימושית, ודאי כאשר מי שמקבלת אותה היא אישה שזה עתה ילדה.

לכל מי שרוצה להפוך את הבית לקצת שמח יותר וצבעוני, משלוחי פרחים ליולדת על פי אזור מגוריכם יעשו לכם שמח בבית, ניתן בקלות למצוא ספק לשליחת הפרחים על ידי חיפוש במנוע חיפוש של ביטוי כמו פרחים תל אביב או פרחים חיפה וכו'.

חשוב לדעת ולזכור: המתנה הכי יפה היא זו שמוענקת מהמקום החם, הנעים, הנקי והטהור ביותר- מהלב. מתנה כזאת תמיד תיגע בלב ותיכנס אליה. אחרי הכול, אתם לא אמורים למלא את כל מחסורה של היולדת אלא להעניק לה משהו שיבטא תשומת לב, רגש, אכפתיות. מן הסתם, יהיו לכם הזדמנויות נוספות להעניק לה ולתינוק שיגדל מתנות.