צילום הריון עם המשפחה

אין ספק שצילום הריון זוהי חוויה מיוחדת במינה לתקופת ההריון. בזמנים בהם יש הרבה פעילויות שאת מנועה מהן, הגיע הזמן לנסות דברים חדשים ולהגשים חלום ילדות בצילום מקצועי בסטודיו. צילום הריון יכולה להיות חוויה אישית ומהנה בשביל הנפש שלך, אך היא יכולה להיות גם חוויה עם המשפחה כדי לחזק את הקשרים ולתעד תמונות משותפת למשך שנים רבות.

בעבר, משפחות שלמות היו מתאספות בסטודיו לתמונות משפחתיות, לקראת החגים, לקראת אירועים ואפילו בלי שום סיבה מיוחדת. זה היה בתקופה בהם מצלמות היו פחות נפוצות (לא כמו היום שלכל אחד יש מצלמה בכיס) ולכן לישיבות המשפחתיות האלו היו ערך רב. היום המצב קצת אחרת ולמרות שיש יותר מצלמות, התמונות המשפחתיות המושקעות באמת הלכו ופחתו. צילום הריון זוהי הזדמנות לשלב בין צילומי ההריון לבין צילומים עם המשפחה כולה.

נשים שונות בוחרות מי ילווה אותם בצילומי ההריון. יש נשים שמצטלמות עם האבא והאמא, יש כאלו שבאות עם החברות ויש כאלו שבאות עם הבעל והילדים. יש כאלו אפילו המגדילות לעשות ובאות גם עם חיות המחמד כי הן משפחה לא פחות מהשאר.

צילום עם הבעל והילדים

כשמצטלמים בסשן צילומי הרין עם הבעל והילדים מומלץ להקדיש כמובן כמה תמונות לצילומי הריון לבד. בסך הכל, מדובר בחוויה שנועדה להיות צילום הריון ואם מוסיפים יותר ויותר אלמנטים ואנשים לתמונה, החלק שלשמו התכנסנו לסטודיו די נדחק הצידה. אחרי כמה צילומים עם רעיונות שונים וסגנונות מגוונים, אפשר להצטלם עם המשפחה – הבעל והילדים.

לא תמיד הבעל ירצה להגיע לצילומי ההריון כי מבחינתו לשבת מול מצלמה זה לא כוס התה שלו. אך בסופו של דבר הבעלים משתכנעים (כרגיל) וכולם מרוויחים מכך. לא רק שזו חוויה שמחזקת את הקשר, אלא שכנראה לא היו לכם צילומים מקצועיים משותפים בסטודיו מאז החתונה.

הילדים גם כן לא עושים חיים קלים בכל הנוגע לצילומים משותפים. ילדים מאוד נרתעים מסיטואציות חדשות ולפעמים הם מתביישים או מרגישים לא בנוח. הם עלולים לא לרצות להשתתף בכלל בצילומים או להשתתף אך לא להיות משוחררים לחלוטין וחבל. עם זאת, תנו לזמן לעשות את שלו ולאחר כמה דקות מתחילת הצילומים הם ייפתחו ואתם תגלו שזה הולך דווקא לא רע. הנקודה החשובה ביותר שצריך לשים עליה דגש בזמן צילומי הריון עם הילדים זה סבלנות. אם יש לכם סבלנות תוכלו לקבל תמונות מדהימות של הילדים. לא צריך להגיד להם לחייך או לעשות תנוחות מסוימות כי הילדים באופן טבעי מתוקים וחמודים ומצלמים המיטב. דווקא הרגעים הטבעיים והאותנטיים יכולים להפוך לתמונות מדהימות ששוות מסגור או שיתוף עם החברים והמשפחה.

בסיום של צילומי הריון עם המשפחה תקבלו מגוון רחב של תמונות יפות ומושקעות שעברו עיבוד דיגיטלי ותוכלו לשמור אותם באלבומים המשפחתיים החדשים שלכם, על הקירות בבית וברחבי הרשתות החברתיות. הצילומים בסטודיו הם רגעים שכנראה לא תשכחו לעולם, וכשאתם מקבלים את אותם רגעים מצולמים אין בכלל סיכוי שזה יקרה.