עריסה לתינוקות

עריסה לתינוק, אמנם תשמש אתכם ההורים רק מספר חודשים קצרים בחייו של התינוק הקטנטן שלכם, אך עדיין מדובר בפריט שנחשב לחובה ברשימה ההתחלתית של מוצרים לתינוקות. עריסה לתינוק היא המקום בו תינוק ישן בחודשים הראשונים לחייו ומהסיבה הזאת, יש לבחירת המוצר הזה משמעות וחשיבות רבה, עבור ההורים הנרגשים המצפים כל חודשי ההיריון לרגע הזה.

עבור אותם הורים שרק מלהסתכל על הרשימה של מוצרי תינוקות אותם הם צריכים לקנות, מרגישים דחף אינטנסיבי לגעת בארנק, כדאי לדעת שלא חייבים לקנות עריסה לתינוק, ניתן גם להשכיר אותה לשלושה ארבעה חודשים ובכך לחסוך את ההוצאה הזאת.

דברים שחשוב לדעת על עריסה לתינוק

עריסה לתינוק מקש

כמו כל שאר מוצרי התינוקות, אם אתם טירונים בנושא זה ומצפים לתינוק הראשון שלכם, חשוב שתדעו מספר דברים לגבי עריסה לתינוק טרם הרכישה. הדבר האלמנטרי ביותר אותו צריך לדעת כל מי שמחפש עריסה לתינוק עבור פעוטות  שבנוסף לעריסה עצמה, יש צורך לרכוש גם מזרן איכותי שיתאים לעריסה ויהיה נוח ובריאותי עבור התינוק. גודל עריסה לתינוק ינוע בדרך כלל בין חמישים לשמונים סנטימטר. מכיוון שאותה עריסה לתינוק תלווה את התינוק והוריו מהגעתו  מבית החולים הביתה  ועד גיל שלושה חודשים, ברוב המקרים התינוק עדיין לא יישן בחדר תינוקות שהוריו הכינו לו ולכן, בתקופה הראשונה, המיקום של העריסה יהיה בחדר השינה של ההורים, אבל מכיוון שאתם ההורים לא נמצאים כל היום בחדר שלכם, חשוב שתדאגו לקנות עריסה לתינוק שקל ונוח לנייד אותה בין חדרי הבית השונים.

אז האם לקנות או עדיף להשכיר?

עריסה לתינוק מעץאז למרות שגם אם אתם הורים טריים ונרגשים שלא מוכנים להתפשר על פחות מהאיכותי ביותר עבור התינוק הבכור שלכם, מאוד יכול להיות שבהגעתכם לאחת מאותן חנויות לתינוקות ולאחר הבנה בפועל של כמות ההוצאות שלכם, כן תתחילו לחשוב על הנושא של חסכון בעלויות. אז עגלה לתינוקות חייבים לקנות וחדר לתינוקות מעוצב ואיכותי הוא בהחלט מקום שחשוב להשקיע בו בנושא של איכות וכידוע איכות עולה כסף, אבל לעומת זאת, בעריסה לתינוק כן אפשר לחסוך. סתם לסבר את האוזן, אם תחליטו לקנות עריסה חדשה עבור פעוטות תצטרכו להיפרד מכמה מאות שקלים, מכיוון שמדובר בפריט שישמש את התינוק רק שלושה או ארבעה חודשים, מדובר בהחלט בסכום כסף גבוה. לעומת זאת, אם תשכירו עריסה לתינוק מאחת החנויות או הרשתות המאפשרת לכם לעשות זאת, תצטרכו לשלם בסביבות ה-30 או ה-40 ₪ לחודש בלבד, מה שאומר שבמקרה הכי גרוע כל ההוצאה על עריסה לתינוקות תסתכם ב-150 ₪. חשוב לדעת שניתן לקנות עריסה לתינוק גם כחלק מחבילת לידה, אומנם זה לא יצא לכם ברוב המקרים יותר זול מלהשכיר, אבל זה יותר ישתלם לכם מאשר לקנות עריסה לתינוק בנפרד.  אם בכל זאת אתם מחליטים לקנות עריסה לתינוק בנפרד, חשוב שתדעו שכמו לול לתינוק ומוצרים אחרים, גם עריסות יכולות להיות עשויות מחומרי גלם שונים כמו: עץ, או פלסטיק באיכויות שונות והמחירים כמובן בהתאם.

כדי שהתינוק וגם ההורים יישנו בשקט

כשקונים או משכירים עריסה לתינוק, חשוב לוודא שמדובר בעריסה איכותית ויציבה ולדאוג כאמור, גם למזרן איכותי, בטיחותי ומותאם לגופו הקטן של התינוק. דאגה לכל הפרטים הללו וכמובן גם לנושא של מוצצים איכותיים המרגיעים פעוטות ולסביבה נעימה ונוחה עבורם, תסייע לכם ההורים לדעת שהתינוק שלכם ישן בתנאים טובים ועם ידיעה זאת גם אתם תשנו יותר טוב (כמובן, עד שתינוק יעיר אתכם).