מתנות שמתאימות לתינוקות


קיבלנו הרבה מתנות לתינוק

כל יום נולדים תינוקות וגם במשפחה המורחבת שלנו או אצל החברות והחברים שלנו, נולדים מדי פעם תינוקות, לצד השמחה בשמחתם וההתרגשות מהמאורע הקסום הזה, הזמנה לברית / בריתה או קבלת שיחת טלפון מהאב הנרגש שמודיע על בואו לעולם של הצאצא החדש שלו, אומרת לנו דבר נוסף, הגיעה העת לחפש מתנות לתינוקות. העניין הזה של בחירת מתנות לתינוק אינו תמיד קל, בעיקר אם מדובר בתינוק שנולד למישהו קרוב לכם ובאמת אכפת לכם שאותה מתנה לתינוק תשמש אותו ולא תהיה מתנה של "לצאת ידי חובה". אמנם נכון שכל חנות לתינוקות מציעה מגוון עצום של מוצרי תינוקות ויש מגוון רחב של אפשרויות בקטגוריה של מתנות לתינוקות, אבל עדיין, לפעמים שפע יכול גם לבלבל.

איך לגשת לקניית מתנות לתינוקות?

כדי לבצע קנייה נכונה של מתנות לתינוק, צריך לקחת כמה החלטות עוד בטרם ההגעה לחנות מתנות לגני ילדים ובחירת המתנה. ראשית, צריך להבין מה התקציב שלכם למטרה זאת, התקציב יעזור לכם להתמקד ולהבין פחות או יותר מה האפשרויות שלכם בנושא. שנית, מה שיעזור לכם להתמקד הוא לנסות להבין או לחשוב, מה ההורים של אותו תינוק צריכים. אם למשל אתם בקשר מספיק קרוב בכדי לדעת מה הם כבר הספיקו לקנות עבור התינוק ומה לא, זה אפילו יקל עליכם בבחירת מתנה לתינוק. כמובן, שתמיד קיימת האפשרות לשאול את ההורים מה הם רוצים או צריכים ואז כביכול להקל על עצמכם בנושא של בחירת מתנות לתינוקות. יחד עם זאת, אם תקבלו תשובה החורגת מהתקציב שרציתם להשקיע באותה המתנה, הכנסתם עצמכם לבעיה שקצת קשה לצאת ממנה. אם תערכו לעצמכם רשימה קטנה של כמה אפשרויות של מתנות לתינוקות היכולים להיות אופציונליים, להתאים לתקציב שלכם ולענות על איזה צורך, יהיה לכם הרבה יותר קל בסופו של דבר לבחור מתנה לתינוק כשתגיעו בפועל לאותה חנות לתינוקות.

מה הן האפשרויות?

הרבה מתנות לתינוקכמובן, שבחירת מתנות לתינוקות תושפע משמעותית מנושא התקציב, אבל באופן כללי, המגוון העצום של מוצרים לתינוקות, יוצר מצב, שבכל תקציב שלא יהיה, תוכלו לבחור בין מגוון אופציות. אז יש את האפשרויות הנפוצות יותר של מתנות לתינוק, אפשרויות שתמיד ההורים יזדקקו לעוד מהם, כמו: צעצועים לתינוק, בגדים לתינוק, משחקים ומוצרים נוספים שצריך שיהיה כמה שיותר מהם. אם לא בא לכם להיות באנליים ואתם מעוניינים להפתיע, או לקנות מתנה שהיא קצת יותר מקורית ומיוחדת, תוכלו לרשום את אחד ההורים לסדנת עיסוי לתינוקות או למצוא את מבוקשכם באחד מאותם מוצרים מיוחדים, מגניבים וחדשניים שהתווספו לאחרונה לשוק המוצרים המיועדים עבור פעוטות.

כמובן שפרמטר נוסף שיסייע לכם בבחירת המתנה, היא התשובה לשאלה אם אותה מתנה לתינוק ניתנת לאימא בבית החולים או שמדובר במתנה לרגל הברית או הבריתה. אם מדובר במתנה לבית החולים, פעמים רבות המתנה דווקא תהיה עבור האימהות ולא בהכרח עבור הפעוטות.

הכוונה או הפונקציונליות?

כשמדובר בנושא של מתנות לתינוק, בואו נודה על האמת, אבל לפונקציונליות ישנה יותר חשיבות מאשר לכוונה. בינינו, התינוק לא יכול להעריך את המתנה שהבאתם לו ולהורים אין כל כך זמן בכל ההתרגשות, עם בואו של התינוק החדש, להעריך כוונה. היות ועולם מוצרי התינוקות מכיל כל כך הרבה אפשרויות לנושא של בחירת מתנות לתינוקות שהם פונקציונליים, ברוב המקרים אנשים המחפשים מתנה לתינוק יבחרו לבחור בפרקטיות. כך יוצא, שכל ההורים הצעירים זוכים לקבל המון חליפות לתינוק, המון מוביילים ואוניברסיטאות עבור הפעוטות, אז כן חשוב להגיד תודה על קיומו של פתק ההחלפה.