לול מתאים לתינוק

לול לתינוק מעץלול לתינוק אומנם לא נחשב לפריט חובה ברשימה של מוצרי תינוקות אותם צריך לרכוש, אבל הורים רבים אכן מתייחסים אליו ככזה ומחפשים עבור עוללם לול לתינוק. גם במקרה של לול לתינוק, הבחירה במוצר הנכון לא תמיד תהיה קלה. שוק מוצרי התינוקות מציע מגוון רחב של לולים לתינוקות מחומרים שונים, גדלים שונים ועיצובים שונים.

לול לתינוק משמש בעיקר כתחליף לשמיכת פעילות או לצורך הנחה של תינוק על משטח בטוח לצורך משחק. יחד עם זאת, לעתים הוא משמש את התינוקות לשינה, בעיקר כשמדובר בשנת צהריים או בנסיעות מחוץ לבית. לול יכול לאפשר להורים להשאיר את התינוק לבדו, להכניס ללול כל מיני צעצועים לתינוקות או את שמיכת הפעילות עצמה ולאפשר לו לשחק ולהשתעשע בזמן שההורים רגועים בידיעה שהתינוק בטוח בתוך הלול ופנויים לעסוק בפעילויות היומיומיות בבית.

לול לתינוק – האפשרויות הקיימות

מי שמחפש לולים עבור פעוטות צריך לדעת שקיימים שלושה סוגים עיקריים של לולים לתינוקות, הנבדלים אלו מאלו בעיקר בחומר ממנו הם עשויים. הראשון, לול לתינוק מעץ שהוא הלול הוותיק והפונקציונאלי ביותר. השני, לול לתינוק מפלסטיק שהיתרון שלו הוא בעובדה שהוא מאוד קל לנשיאה ובעל סיכוי נמוך לפגיעה בתינוק, אך יחד עם זאת יש אתו בעיית יציבות קלה והשלישי, לול שמיועד בעיקר לטיולים ועשוי מבד.
כמובן ששלושת הסוגים שציינו מתייחסים רק לחומרי הגלם מהם עשויים לולים לתינוקות, מעבר לזה בהגעה לאחת מאותן חנויות לתינוקות, תוכלו למצוא מגוון רחב של חברות העומדות מאחורי לול לתינוקות, עיצובים שונים, צבעים שונים ובחלק מהמקרים גם פונקציות חדשניות. כאמור, כמו רשימה ארוכה של מוצרים לתינוקות גם כשמגיעים לנושא של לול לתינוק, מומלץ לשים את הפונקציונליות ואת בטיחות התינוק בראש ורק אחר כך להרשות לעצמכם להתלהב מהעיצובים החדשניים והייחודים של לולי פעוטות.

 האלמנטים הקטנים שעושים את ההבדל

לול לתינוק מבד בעיקר לטיוליםאז נכון שבדרך כלל לול לתינוק נקנה שהעולל כבר בן כמה חודשים ואתם כבר מרגישים שאחרי שעברתם קניות רבות ומגוונות של מוצרים לתינוקות כמו עריסה לתינוק או מוצצים, בחירת לול לתינוק היא כבר קטנה עליכם. החשיבה הזאת היא מוטעית מכיוון שגם ברכישה הזאת ישנם כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם ובכדי לשים לב אליהם צריך לדעת, טרם הקנייה, דבר או שניים לגבי לולים לתינוקות. ראשית, צריך לשים לב שאותו לול לתינוק, בו אתם בוחרים, מתקפל בצורה נוחה ופשוטה וקל להעביר אותו ממקום למקום. במידה ואתם נמנים על סוג המשפחות המבלות הרבה מחוץ לבית בפיקניקים, או שיש לכם חצר או גינה, חשוב שתבחרו לול לתינוק הכולל פתרון הצללה עבור התינוק. דבר נוסף שכדאי לבדוק בלול הוא קיומם של גלגלים. פעמים רבות אנו מעוניינים מסיבות שונות להזיז את הלול ממקום למקום בבית ובאמצעות גלגלים פעולה זאת תהיה פשוטה ונוחה במיוחד.

כדאי גם להיות מודעים לכל הפונקציות והתוספות אותם ניתן למצוא כיום בלולים. ישנם לדוגמא לולים, המיועדים עבור פעוטות רכים, המצורף להם עריסה לתינוק, שניתן להסירה ולחברה בעת הצורף. ישנם לולים עם מדף החתלה מצורף אליהם ואלו רק חלק מהפונקציות שכדאי להכיר לצורך בחירת הלול הנכון.

עכשיו נשארה רק ההרכבה

אז אחרי שקניתם לול לתינוק ובחרתם אותו בקפידה ואתם בטוחים שמדובר בלול מוצלח ואיכותי, נשאר רק להרכיב אותו ולאפשר לתינוק הקטנטן להתחיל ליהנות מהרכישה החדשה שלכם. בשביל לשמור על בטיחותו המקסימאלית של הפעוט חשוב לוודא שאתם מרכיבים את הלול כהלכה ולבדוק את יציבותו בטרם מכניסים את התינוק לתוכו.