איך תתאימו טפטים לחדרי תינוקות?

טפטים לחדרי תינוקותעיצוב חדרי תינוקות הינו תורה בפני עצמה המעסיקה הורים רבים בישראל ובעולם. לא אחת, עולות בקרב ההורים שאלות רבות באשר לעיצוב המתאים. ישנם פרמטרים לא מעטים העומדים על הפרק במקרים אלה, החל מסוגיות בטיחותיות, דרך שיקולים בריאותיים, וכלה בעניינים אופנתיים ועיצוביים. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים לשלב בעיצוב החדר גם הדבקת טפט. ניתן לומר כי טפטים הפכו לאחרונה לאביזרי חובה בתחום המוצרים המיועדים לתינוקות.

הפופולאריות ממנה נהנים טפטים לחדרי תינוקות נובעת ממספר היבטים. ראשית, וחשוב מכל, ניתן למצוא כיום טפטים לתינוקות אשר מגיעים בשלל דוגמאות, ציורים, תמונות ואפשרויות. החנויות המתמחות בשיווק טפטים מציעות קולקציות רחבות למדי, הן עבור בנים והן עבור בנות. כאשר ה"לקוח" של הטפט הינו בחורצ'יק חמוד, ניתן להדביק על קיר חדרו טפט ובו דוגמאות כגון רכבות, מכוניות, שחקני כדורגל וכדומה. לעומת זאת, אם בחדר גדלה נסיכה אמיתית, ייתכן בהחלט כי טפט של פיות וכוכבים יעשה את העבודה.

טפטים לחדרי תינוקות, יתרון משמעותי לעומת צביעה (וכמובן יותר טוב מקיר לבן ומשעמם)

בניגוד לצביעת קיר בצבע אחיד ו"בנאלי", טפט מפריח באחת רוח חיים ססגונית בחדר. טפטים לחדרי תינוקות אינם דורשים ציור קיר אשר לאחר מכן יהיה קשה להסירו, והם הרבה יותר מעניינים מצביעת החדר באופן שגרתי ונדוש.

כמו כן, טפטים ניתנים להסרה בקלות וללא מאמץ. חשוב להדגיש כי הסרת טפט מהקיר תדרוש ככל הנראה תיקונים וצביעה, אך מדובר במהלך פשוט ולא בעבודות שיפוץ נרחבות. האפשרות להוריד ולהחליף את הטפט במרוצת השנים מאפשרת לעדכן את החדר על פי שלבי התפתחות התינוק ושינויים בדמויות האהובות עליו. במידה והילד ו/או חבריו פוגעים בטפט, ניתן בקלות להתקין חלק חדש או להדביק טפט חלופי במקום הפגוע. במילים פשוטות, טפט לחדרי תינוקות הינו מוצר עיצובי מדליק וידידותי למשתמש (אף כאשר "הלקוח" צעיר ורך בשנים).

יתרונות נוספים

כפי שצוין לעיל, טפטים לחדרי תינוקות הינם עולם (ומלואו) אשר נמצא בתאוצה אדירה. מדי שנה, נכנסים לשוק דגמים חדשים ואופנתיים המאפשרים מתן מענה לכל הפעוטות באשר הם. טפטים לחדרי תינוקות יכולים להיות גם מעוצבים שלא על ידי דמויות אלא בדוגמאות מדליקות. למשל, פרחים, רקדניות, חיות, מכוניות, פסים, כוכבים וכדומה. בנוסף, תוכלו לבחור טפטים לחדרו של הרך הנולד גם מבלי לכסות את מלוא החדר. לדוגמא, התקנת טפט על חצי קיר או רק על חלק מכותלי המתחם (למשל, טפטים על הקיר מאחורי מיטת התינוק בלבד). אין כל ספק כי עיצוב חדר תינוקות באמצעות טפט פותח בפני ההורים שורה בלתי נגמרת של אפשרויות.

יתרון נוסף ממנו נהנים טפטים הינו היכולת להחליף אותם בין חדרי הבית. משמע, במידה והילדים מתחלפים בחדרים, ניתן בקלות להסיר את הטפט מחדר אחד ולהתקינו בחדר אחר. למעשה, הקושי היחידי בהתקנת טפטים לחדרי תינוקות בא לידי ביטוי בעת הבחירה בטפט הרצוי (מתוך המבחר העצום).

לסיכום,

התקנת טפטים לחדרי תינוקות הפכה לתופעה נפוצה. יותר ויותר ישראלים נהנים מהיתרונות המקופלים בטפטים בחדרי פעוטות והמגמה פשטה בקרב הורים רבים ברחבי הארץ. יודגש כי טפטים יכולים להיות מודבקים גם בגני ילדים, פעוטונים, כיתות לימוד לגיל הרך וכדומה. כמו כן, פעמים רבות גם הסבא והסבתא מדביקים טפט בחדר מיוחד המיועד לילדים, וזאת על מנת ליצור מעין "ממלכה לקטנטנים" בבית שלכאורה נראה בוגר יותר בחלקיו האחרים. אין כל ספק כי טפטים לחדרי תינוקות עליהם מתנוססים בגאווה ציורים מדליקים, יכולים להשרות על כל מקום אווירה ילדותית (במובן החיובי ביותר של המילה).