חדרי תינוקות

תכולת חדרי תינוקותהלידה ההולכת והמתקרבת של תינוק חדש, מכניסה הרבה התרגשות לבית, אבל יחד עם זאת היא גם מבשרת על תחילתו של החיפוש – חיפוש של המוצרים והפריטים שיחד יוצרים חדרי תינוקות. אז למרות שבימים, בשבועות ולעיתים בחודשים הראשונים לחייו, התינוק בדרך כלל יחלוק אתכם חדר, זה עדיין לא אומר שלא מגיע לו חדר תינוקות מושקע הכולל כל מה שהוא צריך וכשמדובר בילד שלכם, זה חייב להיות חדר תינוקות מושלם.

כדי להגיע לתוצאה מושלמת שהיא גם נעימה וחמימה, גם מספקת לתינוק את הגירויים המתאימים וגם יוצרת להורים סביבה נוחה לטיפול בתינוק, ישנה חשיבות להשקיע בנושא של עיצוב חדרי תינוקות תוך שימת דגש על פרמטרים שונים ומשמעותיים בנושא זה, הנוגעים גם למראה, גם לפונקציונאליות, גם לנוחות שלכם ושל התינוק וגם לבטיחות.


איך עושים את זה?

עיצוב חדר תינוקות מלאכת ילדיםעיצוב חדרי תינוקות או חדרי ילדים הוא עניין לא פשוט, הנה אתם, זוג הורים נרגשים לפני לידה, ניצבים אל מול המבחר העצום והלא נגמר של מוצרים לתינוקות הנפרס לפניכם בכל אחת מאותן חנויות לתינוקות, קשה מאוד לקבל החלטות, קשה לבחור. אבל מכיוון שאין לכם ברירה אחרת, אתם חייבים להחליט וגם להתחשב בכל הפרמטרים שיצרו עבור התינוק שלכם חדר קסום, בטוח ומעוצב ובאותו זמן, להשתדל לא לעשות נזק משמעותי מדי לחשבון הבנק שלכם. כאמור, בכדי לא להתלהב מדי מהעיצובים המתוקים של מוצרי התינוקות היכולים להיות חלק מאותו חדר תינוקות של התינוק שלכם, כדאי לזכור במהלך כל הקנייה את נושא הפונקציונליות ואת צרכיו של התינוק. לתינוק בן יומו יותר חשוב שתהיה מיטת תינוק בריאה ונוחה מאשר מיטה בצבעים זוהרים ועם איורים מתוך אגדת ילדים. תכננו מבעוד מועד את הנושא של עיצוב חדר תינוקות, איך אתם רואים בדמיונכם את אותו חדר תינוקות, איפה יהיה אזור השינה של התינוק, היכן תהיה ממוקמת שידת ההחתלה והיכן התינוק ישחק שיגדל קצת. חשבו על התאורה הנכונה המתאימה לתינוק, על הצבעים הנעימים ועל כל אותם אביזרים משלימים שיכולים להפוך חדרי תינוקות לנעימים וכיפים אף יותר.

איך ניתן  לחסוך בהליך עיצוב של חדרי תינוקות?

בכל מה שקשור לנושא של חדרי תינוקות, אומנם אי אפשר להתחמק מההוצאה הכספית הכבדה, אבל בהחלט יש דרכים להקל עליה. לדוגמא, בכל מה שקשור לריהוט תינוקות כמו עריסה לתינוקות, שידה לתינוקות ומוצרי חובה אחרים כמו לול לתינוק ועוד, תוכלו לרכוש חבילת לידה. חבילות לידה כוללות מגוון רחב של פריטים המיועדים לאותם פעוטות צעירים וניתן לרכוש אותן בכל מיני הרכבים של פריטים. החבילה יכולה להוזיל עבורכם את המחירים של מוצרי פעוטות בצורה משמעותית והיא תבטיח לכם שלא שכחתם כלום וקניתם את כל הציוד הראשוני, החיוני והחשוב עבור התינוק שלכם. ישנן דרכים נוספות לחסכון כמו השכרת עריסה, או רכישה של כסא אוכל לתינוק מיד שנייה, אבל זה כאמור תלוי בכם וברצון שלכם לחסוך בעלויות של עיצוב חדר התינוקות.

בתוך כל השפע, שומרים על מינון

עיצוב חדרי תינוקות הוא אחד הדברים החשובים והמשמעותיים בחיי הורים, בעיקר כאשר מדובר בילדם הראשון. ההורים הנרגשים ירצו שלילד שלהם לא יחסר דבר, שיהיה לו הכי נוח שרק אפשר והכל כמובן באווירה חמימה, נעימה וילדותית האופיינית כל כך כשזה נוגע לנושא של עיצוב חדר תינוקות. אז נכון ששפע מוצרי התינוקות מאפשרים מציאה של הפריטים האולטימטיביים, היפים, הבטיחותיים והמתאימים ביותר לכל פעוטות באשר הם. אבל לצד זה, חשוב גם לא להגזים עם הגירויים והמינונים וכמובן, לא להגיע למצב של "מרוב עצים לא רואים את היער".