בגדים לתינוקות

בגדי תינוקות מתיבשים על חבלאחד הדברים שרוב האימהות הכי אוהבות, זה לקנות בגדי תינוקות עבור הפעוטות שלהן. העיצובים המתוקים, הצבעים השמחים והאפשרות לדמיין את התינוק הקטן והמתוק שלהן באותם בגדי תינוקות, הופכים כל קנייה שכזאת לחגיגה גדולה. הבעייתיות בנושא של בגדי תינוקות היא בעובדה שתינוקות גדלים בקצב מהיר ביותר ויש לקחת בחשבון שהבגדים שתקנו ישרתו את התינוק הקטן שלכם (שזה אומר – אתכם), רק מספר חודשים וגם זה במקרה הטוב. חלק מההורים  מודעים לעובדה ובכל זאת מוכנים להשקיע בבגדי התינוקות. יש הורים שמייחלים לקבל מתנות לתינוקות (בגדי תינוקות הן אחת המתנות הנפוצות שההורים הטריים יקבלו) וחלק אחר מנסה לחסוך בתחום זה ולקנות בדיוק מה שהתינוק צריך ולא מעבר לזה.

דברים שחשוב לדעת בנושא

כדי לבצע קנייה חכמה ונבונה של בגדי תינוקות ולא לטעות ולקנות סתם מאותן חנויות לתינוקות את כל מערכות הביגוד האפשרויות, חשוב להכיר קצת את התחום. ראשית, חשוב לקחת בחשבון את עונות השנה, לפני שאתם ממהרים לקנות עבור תינוק חליפות טרנינג ארוכות, באמצע יולי, רק בגלל הצבעים והעיצובים, זכרו שאתם בקיץ החם ועד החורף, כנראה שהחליפות הללו כבר לא יעלו על התינוק. יחד עם זאת, חשוב לציין שנהוג להלביש תינוקות עד גיל שלושה חודשים בביגוד דק ארוך גם בעונת הקיץ.
באופן כללי, הבגדים הבסיסיים ביותר הנקנים עבור פעוטות, יהיו בגדי גוף ואוברולים, המידות של בגדי תינוקות יהיו בדרך כלל מחולקות בצורה כזאת: 0-3 חודשים, 3-6 חודשים, 6-12 חודשים, 12-18 חודשים ו18-24 חודשים.

איפה קונים בגדי תינוקות?

מבחר בגדי תינוקותהיום ניתן לקנות כמעט הכול בלי צורך ממשי לצאת מהבית, ואותו "הכול" כולל בין היתר מגוון עצום של סוגי מוצרי תינוקות. הכוונה כמובן היא לקניות דרך רשת האינטרנט. תוכלו למצוא מגוון רחב של חנויות מקוונות המציעות מגוון בגדי תינוקות, איכותיים, בקונספטים מעניינים, של מעצבים, מותגים וכל סוג אחר של בגדים שאתם מחפשים. מכיוון שקניית בגדי תינוקות נעשית בלי צורך של מדידות עבור אותם פעוטות, מדובר בכלי פשוט ויעיל.

מי שרוצה בכל זאת, ליהנות מחוויית הבחירה והקנייה ומהתרשמות בפועל מהבגדים שהוא קונה, יוכל לקנות את הבגדים באחת מאותן חנויות או רשתות אשר מציעות בגדי תינוקות.

מבחינים בין עיקר לתפל

בניגוד לרכישת מוצרי תינוקות פונקציונליים, אותם רוכשים באופן חד פעמי, כמו עריסה לתינוק או לול לתינוק, רכישת בגדי תינוקות יכולה להיות הרבה יותר סוחפת ולגרום להוצאות כספיות מוגזמות עבור ההורים. הטרנדים החמים של בגדי תינוקות משתנים כל הזמן ועוד חידושים אופנתיים עבור פעוטות, יוצאים מדי תקופה, כך שהיום ניתן למצוא בגדי מעצבים יקרים לתינוקות, מותגים פופולריים ועוד מגוון סוגי בגדים לתינוקות, שאולי נראים מעולה, אבל גם המחיר שלהם יהיה בהתאם. בסופו של דבר, התינוק לא באמת מודע למה שהוא לובש ולכן, צריך להקפיד קודם כל שיהיה לו נוח. חשוב לבחור בגדי תינוקות איכותיים ונוחים  הכוללים בין היתר את כל אותם פרטי חובה כמו: רגליות, גרביים, בגדי חורף, כובעים, בגדי גוף, מכנסיים נוחות וגופיות. אז נכון שקשה קצת להתאפק בצורך הזה להשוויץ בכמה שהתינוק נראה יפה בחליפה של מעצבים, אבל בינינו, תינוק נראה מתוק בכל מצב, לכן צריך לדאוג שיהיה לו נוח ושאתם ההורים שלו לא מגזימים בהוצאות הכספיות שלכם, עבור פריטים שלא יהיו רלוונטיים עוד חודש.